Naše vína

Objednejte si víno k sobě domů a ochutnejte jej s přáteli nebo s rodinou! Nakupte přes náš e-shop, odešlete objednávku prostřednictvím formuláře a my vás obratem kontaktujeme ohledně platby a způsobu doručení (osobní, nebo kurýrem).

V případě, že byste s námi rádi navázali spolupráci a chtěli naše vína nabízet ve své restauraci, vinotéce nebo hotelu, ozvěte se nám a rádi si s vámi domluvíme schůzku.

Veltliner 2019

Vesnice Kurdějov

Veltliner 2019

Víno zlatožluté barvy se zelenými odlesky. Vůně je intenzivní, plná, s tóny zralých jablek a lipového květu. V chuti je víno šťavnaté, plné, s pevnou kyselinou a minerální slaností. Dlouhá dochuť.

Víno zrálo v nerezových tancích.

Cena

290 Kč

Riesling 2020

Vesnice Kurdějov

Riesling 2020

Křišťálově čisté víno žluto-zlaté barvy, dobrá viskozita. Vůně je čistá, svěží s tóny ovoce a bylinek. Plná kořenitá chuť připomínající žluté jablko, angrešt, meruňkové jádro a grep. Dlouhý závěr doplněný typickou minerální slaností.

Víno leželo na jemných kalech, zrálo kombinovaně v nerezových tancích a velkých dubových sudech.

Cena

299 Kč

Riesling 2019

Stará Hora

Riesling 2019

Křišťálově lesklé víno se světlezelenou barvou a vynikající viskozitou. Vůně je extrémně ovocná, koncentrovaná s tóninou pomerančového džemu, rynglí a čerstvého rozmarýnu. Chuť je šťavnatá, ovocná, plná, s minerální kyselinou připomínající zralé citrusy, meruňky a koření. Dlouhý závěr.

Víno leželo 6 měsíců na jemných kalech. Zrálo ve velkém dubovém sudu a nerezovém tanku.

Vyprodáno

Pinot Blanc 2019

Vinohrádky

Pinot Blanc 2019

Víno zlato žluté barvy s vynikající viskozitou. Vůně je intenzivní, s tóny žlutého ovoce, lipového květu a vanilky. Chuť je šťavnatá, ovocná, připomínající citrusy, žluté jablko a meruňky. V závěru pevná kyselina a minerální slanost. Delší závěr.

Víno zrálo ve velkých dubových sudech, nerezovém tanku a v sudu Francois Freres typu barrique.

Cena

380 Kč

Extra Brut 27M

Sekt

Extra Brut 27M

Průzračná slámová barva se zlatými odlesky a harmonické intenzivní perlení. Ve vůni dominují tóny zralých zelených jablek, žlutého ovoce, heřmánku a lípy. Sekt kombinuje to nejlepší z našich bílých odrůd (Riesling, Veltliner a Pinot Blanc) v krásné harmonické chuti.. Dlouhý nazrálý závěr.

Šumivé víno vyrobeno tradiční metodou kvašení v láhvi. Doba zrání na kvasnicích celkem 27 měsíců. 

Vyprodáno

Riesling Výběr z bobulí 2017

Výběr z Bobulí

Riesling Výběr z bobulí 2017

Tmavě žlutá barva se zářivými pampeliškově žlutými odlesky, vynikající viskozita. Vůně je čistá, intenzivní, připomínající máslovo- medové tóny s příjemným nádechem kandovaného ovoce. Víno je sladké, ovocné s bravurní harmonií mezi zbytkovým cukrem, kyselinou a kořenitostí. Velmi dlouhý závěr.

Dezertní víno s vyšším zbytkovým cukrem vhodné na párování k dezertům a sýrům. Víno leželo 6 měsíců na jemných kalech, kvasilo a zrálo v nerezových tancích.

Cena

496 Kč

Mošt 2021

Mošty

Mošt 2021

Svěží a šťavnatý hroznový mošt vyrobený z našeho Veltlineru. Pro všechny děti, řidiče a ty co milují chuť hroznů ve své nejpřirozenější podobě. Hrozny pochází z jedinečného terroir vesnice Kurdějov, ze slunečné tratě Vinohrádky.

Pasterováno bez konzervantů a přidaného cukru, nefiltrováno. 

Cena

130 Kč

Vína jako dárek

Dárkový box na sekt

Dárkový box na sekt

Černý, elegantní dárkový box v minimalistickém provedení skvěle ladí s designem našeho sektu a podtrhne obsah balení. Box je přizpůsoben na 1 kus sektu Gurdau.

Cena

60 Kč

Bedýnka na 3 vína

Bedýnka na 3 vína

Víno je skvělý dárek a zaslouží si elegantní balení. Darujte vína ve stylové dřevěné bedýnce s logem Gurdau a udělejte radost svým blízkým nebo klientům. Bedýnka je přizpůsobena na 3 tichá vína, nikoliv sekty.

Cena

303 Kč

BEDÝNKA NA 6 VÍN

BEDÝNKA NA 6 VÍN

Víno je skvělý dárek a zaslouží si elegantní balení. Darujte vína ve stylové dřevěné bedýnce s logem Gurdau a udělejte radost svým blízkým nebo klientům. Bedýnka je přizpůsobena na 6 tichých vín, nikoliv sekty.

Cena

350 Kč

Celkem za víno

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH.
Potvrzení objednávky a pokyny k platbě vám dorazí prostřednictvím e-mailu po odeslání formuláře.

0

Doprava

Doprava je účtována dle sazebníku Messengera, případně nabízíme možnost osobního předání vín v Brně nebo Kurdějově.

vrstevnice

Kontakt

Gurdau Vinařství s.r.o.

Příkop 843/4
602 00 Brno
Česká Republika

IČ: 29358809
DIČ: CZ29358809

info@gurdauvinarstvi.cz
+420 702 011 877

Napište nám

Kde nás najdete

Kurdějov 300
GPS: 48.959357, 16.767526

Otevírací doba
(zkušební provoz)

Pátek 14:00 - 21:00
Sobota 14:00 - 21:00
Neděle 14:00 - 21:00

Co je u nás nového

09.06.2022

Zítra začínáme! S potěšením oznamujeme, že po dlouhých měsících příprav zahajujeme zkušební provoz našeho nového vinařského domu. Na skleničku se můžete zastavit již tento víkend, čekat vás budeme v aktuální otevírací době.  Přijďte nás navštívit, pokecat a ochutnat naši aktuální nabídku vín. Už se na vás moc těšíme v Kurdějově 300!

22.02.2022

První vlaštovka ročníku 2020 je tady. V naší nabídce ode dneška najdete nový, svěží Riesling z řady Vesnice Kurdějov! 

22.06.2021

Otevíráme dveře do sklepa I We are opening our cellar! Již tuto  sobotu 26.6. bude probíhat letní prohlídka kurdějovských vín – St. Johann Fest. V rámci akce budeme mít po celý den otevřený sklep, tak přijeďte ochutnat vína z naší nabídky i něco ze starších ročníků. Gurdau sklep najdete v Kurdějově v úzké ulici mezi kostelem a obecním úřadem. Naše dveře budou od 11:00 otevřeny dokořán, tak nás přijeďte pozdravit!

05.03.2021

Suchý únor už mají všichni odvážní za sebou a před námi je jaro! A protože vás zatím nemůžeme pozvat na skleničku do Kurdějova, pošleme vám během „mokrého března“ víno domů zdarma. 

Stačí si objednat minimálně karton (6 ks vín) přes náš objednávkový formulář nebo napsat mail na info@gurdauvinarstvi.cz a s výběrem vám rádi poradíme.

Sledujte nás na Instagramu nebo na Facebooku